10 Temmuz 2014 Perşembe

Süper Yalıyordu - Seks HikayeleriSüper Yalıyordu - Seks HikayeleriSlm Brazzers Hikaye okurları ben antalya da yaşayan 34 yaşında evli bir bayım. 2 yıldır beni takip eden evli bir bayandan beklamadiğim bir anda gelen telefon beni şaşırtmıştı. beni tanıdığını fakat cesaret edip arayamadığını sonrada cesaret bulup aradığınısöyledi. kendiside evli ve 2 çocuk sahibiydi. hafta içi bir gün buluşup birbirimizi tanıma fırsatı bulduk. çok seksi gözüküyordu hayır demek imkansızdı. ilk fırsatta öpüşmeye başladığım anda o kadar öpüşüyordu ki dudaklarımı koparacak sandım. ellerim o kocaman göğüslerine gitti. boyun altlarından öptüğüm sırada çıkarmış olduğu sesler beni tahrik ediyordu. artık sırada baş başa kalacağımız mekana gelmişti.

Şehirden uzakta ahşap evlerden oluşan pansiyon tarzı bi yer buldum. ve odaya girer girmez iştahla beklediğim yarım kalan işe devam ettik yine o ateşli öpüşmeler ve saniyede kıyafetlerimizi çıkarttık. onun tüm çıplaklığıyla karşımda olması tüm kan dolaşımlarımı hızlandırıyor sikimin ucu zonk zonk atıyordu. beni öylesine yalıyorduki öylesine ustaca yalanmadık öpülmedik yeri kalmamış tüm hayalarımı bile ağzına alıyordu bu onun en çok sevdiği şeymiş. bende vakit kaybetmeden onu yalamaya devam ettim. çok hoşuna gidiyor hadı devam et çok güzel yalıyorsun aşkım, erkeğim benim diyor ben bu sesleri duyunca daha bi hızlanıyor am dudaklarını koparırcasına ağzıma alıyordum gelme esnasında kalçaları yukarı aşaı hızlı hızlı inip kalkıyor kıvranıyordu. ve titreyerek boşaldı. eşi ile uzun zamandır böyle bir seks yapmamış eşinin erken boşalma sorunu olduğundan daha ilk dakikalarda beli geliyormuş.

Biraz mola verip sohbet ettikten sonra kaldığımız yerden devam edip benim inmiş yarağımı yalayıp taş gibi yaptı. ben bu arada parmaklarımla onun klitosisine masaj yapıyor. onu tahrik ediyordum. ve onu yatağa uzandırıp bir yandan öpüşüyor bir yandanda parmaklarımın dördünü içine sokmuş amının içinde gitgel yapıyordum artık içeriye girme zamanı gelmişti. onu köpek pozisyonuna getirip arkasına geçtim benim yarağın başını o tatlı ve sıcak deliğe yavaş yavaş sokmaya başlamıştım o kadar kaygandıki hiç zorlanmadım iki ellerim kalçasının kenarında sımsıkı sıkarak ve kendime doğru çekerek sertçe sikiyordum. belirli bir süreden sonra yatağa uzandım ve üstüme çıktı üzerimde öylesine kalça hareketleri yapıyorduki öne ve arkaya, sağa ve sola yukarıya ve aşağıya geliyorum aşkım dediğimde üzerimden inip ağzıma boşal dedi bir süre ağzına gidip gelmeye başladım ve artık dayanamıyordum öyle bir patladımki ağzının tamamı dölle dolmuş ve tamamını yutmuştu. devam edip benim ufaklığı yalayarak ve diliyle ter temiz etti. bu kadın gerçekten bir erkek için en ideali, en mükemmeliydi. bir sonraki buluşmamızda nasıl anal seks yaptığımızıda anlatmak üzere hoşcakalın....

Tepkiler:

0 yorum :

Yorum Gönder