9 Temmuz 2014 Çarşamba

Türbanlı Kadın Yarrağa Doydu - Sex Hikaye


Türbanlı Kadın Yarrağa Doydu - Sex Hikaye
Merhaba ben Mert, öncelikle yaşadığım hikayenin uydurma olmadığını ve ilgi çekmek için abartarak veya değiştirerek yazmadığımı söylemek isterim. Yani bire bir olduğu gibi yaşanmıştır.

Sosyal paylaşım sitelerinin birinde dolaşırken baktım ki bazı kişiler fake hesap açıp gizli ilişki arıyorlar. Bir hesap da ben açayım diyip hesabı açtıktan sonra bazı kişilerle tanışıyordum ama çoğu ciddi kişiler değil işin dalgasında olan kişilerdi. Hesabi açtıktan yaklaşık 3 hafta sonra sayfanın birinde bir bayanın "Kocam 5-10 günlüğüne yok benle buluşmak isteyen yakışıklılar fotoğraflarını mesaj olarak göndersinler içinden yakışıklı olanını seçeceğim" yazısını okuyunca bi şansımızı deneyelim diye attım resimli mesaj. Ama tabiki pek ümidim yoktu açıkçası hem çok yakışıklı değildim hemde numara yapanlardan biri olma ihtimali olabilir diyordum. Cevap geldi ve aradığım kadar yaşıklı değilsin diyordu. Ben kendimi anlatan uzun bir mesaj yazdım neden beni seçmesi gerektiğini, herkese güvenilmeyeceğini vs. anlattım. Zaten kapalı ve tutucu biri olduğunu öğrenince bende muhafazakar olduğumu söyledim. Ki gerçekten de öyleydim. Kadının konuşmalarından sahtekar olmadığını anladığım için gerçek hesabımı gösterdim ve benim yalan söylemediğimi anladı.

Bir müddet daha konuşmalarımız devam etti ama hala arayışı devam ediyordu kadının. Ben tutucu olmasını göz önüne alarak başka bulduğun kişin senin görüntülerini kaydedip sana santaj yapmayacağı ne malum? Ama beni tanıyosun gerçek hesabımı da biliyosun ben yaparsam santaj sende beni rezil edebirsin. Zaten asla öyle bir şey yapmam diye konuşarak ikna etmeyi başarmıştım. Zaten söylediklerimde yalan değildi gerçekti bu devirde güvenmek kolay bir şey mi?

Sacide 42 yaşında henüz 16 yaşında kendinden 15 yaş büyük biri ile evlendirilmişti. Ve kocasının artık aleti iş göremez hale gelmişti. yaklaşık 8 yıldır amcığının yarrak görmediğinden bahsetmişti. 160 boylarında 60 kilo civarı bir bayandı. 3 tane çocuğu vardı ve en büyüğü bende bir kaç yaş küçüktü. Kocası bi hastalığı için şehir merkezine gidecekti ve yaklaşık 10 gün gelmeyecekti. Kaynanası ise bayağı yaşlı kulağı pek duymayan ve odasından pek çıkmayan biriymiş. o yüzden kaynanam sıkıntı olmaz dedi. Kararlaştırdık buluşacaktık 2 gün sonra. Bu arada telefonda konuşarak orgazm oluyoruz, birbirimize açık resimlerimizi atıyoruz istediğimiz zaman hemen azdırıcı konuşuyoruz.

Gün geldi ben otobüs biletimi aldım 12 saat bulunduğum şahir ile onun şehri arası ve 2 saat de bulunduğu ilçeye varmam yani 14 saatlik yol. Yolda giderken fantazi kuruyorduk : dedim ki çikolata alırsın diş macunu gibi sıkılarak sürülenlerden ve sikime sürüp yalarsın. O da muftakta sikersin beni vs. gibi konuşmalar yapyorduk. Gece binmiştim otobüse ve sabah 10 civari gelmiştim evine. Kapı açık olarak bekliyordu beni evi tarif ettikten sonra bina içinde 2. katta bir evdi. Kapıda onu gördüğümde gülümsedim. Daha sonradan bana anlattığına göre bu gülümseyiş onu çok mutlu etmişti. Tedirgimdim senin o gülüşünle içim eridi arahatladım dedi. Kapıyı kapatıp yatak odasına geçtik hemen çünkü kaynanası tuvalate vs. çıktığında bizi görmememliydi. Sarıldık biraz sohbet ettik fazla dayanamadı azgın kapalım ve öpüşmeye başladık seri bi şekilde soydu ve gözlerime bak baka boxerdan aletimi çıkardı bende onu soymaya başladım ancak tecrübem olmadığı için sütyenin kopçasını açmayı beceremedim : güldü bana be kendi açtı..

Sevişmeye başladık ve dudaklarından baoynuna kulaklarına ve göğsüne indim eme eme O ise hemen içine girmemi istedi. Klasik pozisyonda amcığının dudakları arasına yarrağımı bir müddet sürttükten sonra zaten sulanmış olan amcığa hafif basmamla içine kaydı tamamen. 3 çocuk doğurmanın amına verdiği bolluk sayesinde rahatça içine almıştı. Sikim girince içine yüzünde gülümseme ve dudaklarından dökülen ohh beni de mutlu etmişti. Amcığının içi alev alev yanıyodu hafif hafif gir çık yapmaya başladığımda amcığının suyunu kasiklarımda hissedebiliyordum. Sikiş tempomu rayına oturttuktan sonra ara ara dudaklarına ve göğüslerine yapışıyordum. O ise ben sikişirken orgazm olmuyorum ömrümde de hiç olmadım ancak okşayıca oluyorum dedi ve orgazm olamk için ben sikerken amcığının dudaklarını kilitorisini okşamaya başaladı. Bende bunu duyunca okşamaya başladım ve artık titremeye başlayıp tiz sesler çıkarmaya başlamıştı. Yarrak içimdeyken ilk kez boşalıyorum diye inliyordu. Boşalması bitince okşamaya devam ettik çünkü art artda hemen aynı heyecanla tekrar boşalıyormuş. Ben amına saplarken yarrağımı o da amcığını okşuyor ve ahhh ohhh diyerek tekrar boşalıyordu.

O boşalmıştı ancak ben daha boşalmamıştım 14 saatlik yol yorgunluğum ve uykusuzluğum olmasına rağmen bende boşalmak istiyordum. ayakta yatağa doğru domalttım ve ıslak amcığına tekrar girdim. Bu pozisyonda çok daha rahat ve çok daha hızlı girip çıkma imkanım vardı ve daha çok zevk veriyordu. Ben vurdukça kalçaları dalgalanıyor, şak şak sesleri odayı yankılandırıyordu. Ara sıra kalçasına tokat atıyordum fakat dur diyip gülerek kaynanam duyar diye ikaz ediyordu. Artık amcığına sert sert köklemeyebaşlamıştım boşalmaya yaklaşıyordum. Ses çıkarmak istemesede ondan da inleme ahlama sesleri geliyordu ve boşalacağaımı anladığım anda çıkarıp sikimi kalçalarına fışkırtmaya başladım...

Devamı çok yakında....

Tepkiler:

0 yorum :

Yorum Gönder